Rozdělení dětí do tříd

Vážení rodiče,

Všechny vás opět vítáme v Madolince. Vzhledem k vládním opatřením jsme museli rozdělit děti do tříd po 15. dětech. Jelikož se děti ze tříd nesmějí potkávat a my bychom rádi zachovali v rámci omezení alespoň návštěvu sauny, která je realizovaná v jednotlivých třídách a tudíž nedochází k mixovaní dětí z jiných tříd, rozhodli jsme se děti do tříd rozdělit na skupiny dětí, co navštěvují saunu a dětí, co saunu nenavštěvují.

Testování dětí bude probíhat v sauně každé pondělí a čtvrtek od 7:00 – 8:15h. (v případě potřeby i jiný den).

Děti ze Žabiček a Sluníček, které saunu navštěvují (viz rozpis), jsou přiřazeny ke své kmenové třídě Žabiček a Sluníček. Ostatní děti (viz rozpis) budou po dobu vládního opatření (15 dětí na třídu), navštěvovat třídu Kuřátek a Berušek. Těmto dětem bude přiřazena skříňka s jejich barevnou taškou v šatně Kuřátek a Berušek na jejich věci. Zde bude docházet i k předávání a vyzvedávání dětí. Prosíme tedy rodiče, aby i portfolia svých dětí nechávali na přidělené skříňce v Kuřátkách a Beruškách.

Dále prosíme rodiče (pouze 1 zástupce dítěte), aby dodržovali hygienická opatření (respirátor, desinfekce rukou) a byli v šatně jen po nezbytně nutnou dobu.

Seznam dětí, které po dobu vládního opatření budou navštěvovat třídu Kuřátek a Berušek. Zbylé děti jsou přiřazeni ke svým kmenovým třídám.

Kuřátka
1. Bak Daniel
2. Dinh Gia Han
3. Dušák Jan
4. Ferenc Sebastian Semir
5. Hintsyak Darynka
6. Kalaitzis Oliver Joseph
7. Kovešlygety Samuel
8. Labant Michal José
9. Mandzjuk Valentýna
10. Ngoc Anh Le
Berušky
1. Bárta Michal
2. Culková Jana
3. Černohlávek Tomáš
4. Kubíček Dominik
5. Kvarda Vladimír
6. Slavíček Matyáš
7. Suk Filip
8. Urbanová Elisa
9. Veselá Viktorie
10. Wegschmied Matěj

Děkujeme