O školce


Mateřská škola Madolinka se nachází v panelové zástavbě Jižního Města Opatov v blízkosti Milíčovského lesa a sousedí se základní školou Ke Kateřinkám. K objektu náleží velká zahrada, která je z větší části zatravněna a osázena vzrostlými stromy. Školka je čtyřtřídní a děti jsou rozděleny dle věku na starší a mladší předškolní skupinu, s maximálním počtem 25 dětí na třídu. Ve školce pracuje 9 učitelek, 2 asistenti pedagoga a 7 provozních zaměstnanců. V našem týmu pracují zkušení pedagogové, kteří jsou i nadále motivováni učit se a přijímat nové poznatky ve prospěch rozvoje a vzdělávání vašich dětí.


Naše školka nabízí dětem rozlehlou a profesionálně vybavenou zahradu pro podporu dětské fantazie a pohybových aktivit.

Image

Bc. Lucie Havlíková

ředitelka mateřské školy Madolinka


Milí rodiče, milí přátelé,

Sleduji s radostí, jak se děti do školky těší a jak se jim ani někdy nechce domů. Myslím s radostí i na to, že se nám podařilo najít laskavé a trpělivé učitelky, které mají spoustu kreativních nápadů a energie. A jsem opravdu ráda, že naše děti mají tak aktivní rodiče, kteří nás podporují a pomáhají nám vytvářet co nejlepší prostředí pro růst našich dětí.
V naší školce se snažíme respektovat jedinečnost každého dítěte a rozvíjet jeho talent a nadání. Nenecháváme bez povšimnutí ani dovednosti, které se dětem zvládat nedaří. Snažíme se společně, aby z dětí vyrostly po všech stránkách vyrovnané bytosti schopné respektovat druhé, vážit si lidské práce, jednat samostatně, otevřeně a statečně. Pomáháme dětem budovat svou vlastní identitu a vytvářet si pevný hodnotový základ pro život.

S přáním krásných dní,
Bc. Lucie Havlíková, ředitelka

Facebook

Facebook reports: (#200) Provide valid app ID