Fotogalerie

Valentýnský karneval

Dne 14.2. 2018 proběhl ve školce karneval. Děti si užily diskotéku, různé soutěže a hádanky a promenádu masek.

Péče o zoubky

31.1. přišli do školky studenti zdravotnické školy a pověděli dětem pohádku o nemocném zoubku. Ukázali dětem, jak si správně čistit zoubky. Děti se také dozvěděly, co je pro zoubky zdravé a co ne.

Pohádka "Stará bota"

Dne 26.1. přišel do Sluníček tatínek Elenky Slončíkové a vyprávěl dětem svou vlastní pohádku " Stará bota cestuje k Severnímu polu." Děti potom k pohádce nakreslily obrázky a vyrobily si knížečky. Panu Slončíkovi moc děkujeme a těšíme se na další pohádku.

Atletické dopoledne v zš Ke Kateřinkám

Dne 9.1.2018 jsme byli s dětmi ze Sluníček v zš Ke Kateřinkám ve velké tělocvičně a užili jsme si tak sportovní dopoledne. Děti házely pěnovým oštěpem,kometami, míčem o zed´, houpaly se na kruzích běhaly slalom mezi kužely, hrály si s padákem i tančily se stuhou. Bylo to moc fajn.

Tři králové a loučení s vánočním stromečkem

 

Obrázky na výstavu do knihovny

Dne 21.11. jsme byli s dětmi v knihovně na moc pěkném představení " Putování do pohádky" . Děti ve školce nakreslily obrázky z představení a paní knihovnice nám je v knihovně vystaví. Další fotky jsou ze stavby vysoké věže ve Sluníčkách.

Lampionový průvod

Florbal na zahradě

Na zahradě si užíváme poslední krásné počasí před zimou. Děti hrají florbal a využíváme i pískoviště.

Pouštění draků

Dne 18.10. jsme se s dětmi z žabiček a sluníček vypravili na Milíčovský kopec pouštět draky. Počasí sice moc nepřálo, ale děti běhaly a běhaly a draci létaly i padaly. Moc jsme si to užili. Děkujeme všem rodičům, kteří nám zapůjčili draky.

Prevence 1.pomoci

Dne 17.10. proběhla ve školce prevence 1.pomoci. Děti se hravou formou dozvěděly,co dělat v případě různých nebezpečí. Dozvěděly se telefoní čísla na hasiče, policii i záchranáře a pověděly si o tom, jak je důležité znát svou adresu.

Sklizeň dýní a stavba věže

Na naší školní zahrádce jsme sklidili tři velké dýně, mrkvičky, rajčata, papriky a různé bylinky. Ptáčci si pochutnávali na slunečnicových semínkách z krásných slunečnic. Dýně plánujeme vydlabat a možná bude i polévka.

Mendelánkování aneb sportovní dopoledne v zš

V pátek 22.9. 2017 jsme byli s dětmi v základní škole Mendelova na sportovním dopoledni. Děti si zasportovaly, povídaly si se záchranáři, s policisty, zkusily si základy juda i  tancovaly. Moc si to užily.

Cirkus Berousek

Dne 14.9.2017 jsme navštívili cirkus Berousek. Děti pěkně šlapaly ze školky na Háje i zpátky. Viděli jsme drezuru koní,zeber, oslíků i velbloudů. Slona i medvěda na motorce a spusta akrobatů. Děti se nasmály legráckám klauna a obdivovaly skokany na velké trampolině. Nádherný zážitek i pro nás.

Procházka do Milíčovského lesa

V pátek 8.9. jsme byli s dětmi ze Sluníček na procházce v Milíčovském lese. U rybníka jsme viděli labutě, kačenky a lysky. Prohlédli jsme si koně a ovečku. Výlet se nám moc líbil.

Pomerančový den ve sluníčkách

Karneval třída Kuřátek

KARNEVAL 22.2.2017

Plavání v Aqua Palace

Sněhová královna

Knihovna s pohádkou "Krtek a sněhulák"

Jízda na lžících na zasněženém kopci

Návštěva knihovny

Práce na zahradě - osázení truhlíku

Práce na zahradě - truhlík

Práce na zahradě - krmítko

Lampiónový průvod

Umístění krmítek pro ptáčky vytvořených dětmi do Milíčovského lesa

CrossCap

Podzimní slavnost

Bubnování ve školce