Fotogalerie

Sklizeň dýní a stavba věže

Na naší školní zahrádce jsme sklidili tři velké dýně, mrkvičky, rajčata, papriky a různé bylinky. Ptáčci si pochutnávali na slunečnicových semínkách z krásných slunečnic. Dýně plánujeme vydlabat a možná bude i polévka.

Mendelánkování aneb sportovní dopoledne v zš

V pátek 22.9. 2017 jsme byli s dětmi v základní škole Mendelova na sportovním dopoledni. Děti si zasportovaly, povídaly si se záchranáři, s policisty, zkusily si základy juda i  tancovaly. Moc si to užily.

Cirkus Berousek

Dne 14.9.2017 jsme navštívili cirkus Berousek. Děti pěkně šlapaly ze školky na Háje i zpátky. Viděli jsme drezuru koní,zeber, oslíků i velbloudů. Slona i medvěda na motorce a spusta akrobatů. Děti se nasmály legráckám klauna a obdivovaly skokany na velké trampolině. Nádherný zážitek i pro nás.

Procházka do Milíčovského lesa

V pátek 8.9. jsme byli s dětmi ze Sluníček na procházce v Milíčovském lese. U rybníka jsme viděli labutě, kačenky a lysky. Prohlédli jsme si koně a ovečku. Výlet se nám moc líbil.

Pomerančový den ve sluníčkách

Karneval třída Kuřátek

KARNEVAL 22.2.2017

Plavání v Aqua Palace

Sněhová královna

Knihovna s pohádkou "Krtek a sněhulák"

Jízda na lžících na zasněženém kopci

Návštěva knihovny

Práce na zahradě - osázení truhlíku

Práce na zahradě - truhlík

Práce na zahradě - krmítko

Lampiónový průvod

Umístění krmítek pro ptáčky vytvořených dětmi do Milíčovského lesa

CrossCap

Podzimní slavnost

Bubnování ve školce

Brigáda na školní zahradě

Cirkus Berousek

Mendelánkování

Jablíčkování

Hudení pohádka o řemeslech

...aneb Tři čuníci jdou s hudební skupinou Akordeon trio, které pobavili, poučili,zahráli tak, že zpívaly včechny děti a všechny paní učitelky ...

Předplavecký výcvik v Aquacentru Čestlice

Sluníčko z dětí

I takto může vypadat suníčko.

Pohádka v knihovně

Ve čtvrtek 22.9. byly děti z pusinek a berušek v knihovně na pohádce " O pejskovi a kočičce". V pátek 23.9. šly do knihovny děti ze sluníček na pohádku "Špaček knihomol". Děti si prohlédly knížky, paní knihovnice nám ukázala největší knihu v knihovně a také jsme si některé knížky půjčili do školky.

Procházka Milíčovským lesem

Dne 20.9.2016 jsme se s dětmi ze třídy Sluníček vydali na delší procházku. Zastavili jsme se u Milíčovského rybníka, kde jsme pozorovali labutě a kačenky, udělali jsme si piknik a pokračovali jsme ke koníkům. Dali jsme jim zbytek jablíček od svačiny a prohlédli jsme si prasátka, slepice, poníka,králíčky a ovečky. Děti se proběhly po louce a pak jsme se vydali zpět do školky na oběd. Děti krásně šlapaly a po obědě spaly a spaly a spaly. Moc jsme si to všichni užili.

Zahradní slavnost 2016

Dne 20.6.2016 jsme měli ve školce zahradní slavnost s pasováním předškoláků na školáky. Děti se i osprchovaly, mohly si nechat namalovat obličej nebo dostat vytvarovaný balonek.Piráti měli pro děti připravené hry s diskotékou. Moc děkujeme všem za dobroty.